WYDARZENIA - tel.510291540

 

 

WARSZTATY MALARSTWA INTUICYJNEGO VEDIC ART metoda rozwoju osobistego poprzez malowanie

 BIELSKO - BIAŁA

16-17 oraz 23-24 czerwiec

Bielsko - Biała
( adres warsztatów w zależności od ilości osób, podam przed warsztatami)


Zapraszam na warsztaty malarstwa intuicyjnego Vedic Art wg 17 zasad wedyjskich, które jak mapa nawigacyjna zaprowadzą Cię do miejsca spokoju w Twoim sercu. W tę podróż wyruszysz zupełnie samotnie prowadzony przez kolejne drzwi, otwierając się na wiedzę, którą masz w sobie od zawsze. Przechodząc przez proces 17 zasad doświadczysz poczucia wolności. Rozbudzisz swoja kreatywność i intuicję. W Vedic Art. nie można się pomylić, proces sam Cię poprowadzi. Stań w miejscu, w którym Twórca w tobie z pasją tworzy nie tylko kolorowe, przepełnione radością obrazy ale przede wszystkim twoje życie. Wraz z akceptacja tego co przychodzi, co się wydarza ,otworzysz się na przepływ. Chcesz dokonać zmian w swoim życiu, podjąć trud...na decyzję, tęsknisz za spokojem, radością, pragniesz malować, męczą Cię stare nawyki i przekonania, chcesz pokochać siebie, zaufać sobie … możesz tego dokonać z Vedic Art.
 Vedic Art jest metodą pozwalającą  nie tylko na kontakt z własna kreatywnością, Jest procesem twórczym w czasie którego uwalnia się potencjał nowych pomysłów i idei a także redukującym stres. Możesz doświadczyć: więcej radości, wewnętrznej wolności, uwolnienia blokad, doświadczenia przepływu życia, głębokiej samoakceptacji i wiele więcej. Postęp pociągnął za sobą szybki rozwój lewej, intelektualnej półkuli mózgowej. Powstała dysharmonia, w której zapomnieliśmy o prawej półkuli mózgu zawiadującej intuicją, kreacją, twórczością, relaksem, muzyką, malarstwem, poezją i zwykłym byciem. Vedic Art prowadzi do rozwoju i uszlachetnienia człowieka poprzez synchronizację półkul mózgowych oraz ich większe wykorzystanie. To metoda przeznaczona dla wszystkich, nie tylko dla artystów czy ludzi zajmujących się sztuką zawodowo. Biznesmen, urzędnik czy sprzedawca także może być kreatywny w swojej pracy i w życiu prywatnym.

 Cena za udział w:
1 dniu ( sobota lub niedziela raz w miesiącu )- 250 zł
2 dniach ( sobota i niedziela ) - 450 zł
Przy przedpłacie 10 dni przed rozpoczęciem warsztatów 15% znizki
 Czas trwania : od 10.00 do 18 każdego dnia z przerwą na posiłek
 ( poczęstunek w postaci herbaty, kawy, owoców oraz samosów lub zupy wegetariańskiej w cenie warsztatów )

 UWAGA! Na warsztaty trzeba zaopatrzyć się w tzw. wyprawkę malarską: szkicownik, ołówki, suche pastele, farby akrylowe, akwarele, tempery, pędzle, płótna lub inne podkłady do malowania. ( ok 9 - 12 sztuk ) . Najlepiej jest wybrać to, co się czuje, że chce się używać. Nie polecam farb olejnych z powodu długiego czasu schnięcia. Mogą się przydać: piasek, brokaty, piórka, nici, ryż, lub inne nasionka czy liście:) Można też zabrać ubranie do pobrudzenia farbami.
 Na miejscu są sztalugi lub stoły, folia zabezpieczająca, ręczniki papierowe.

https://www.facebook.com/events/1573879579395073/

 

 


 

 

LETNI PLENER MALARSKI VEDIC ART

KORNATKA K/DOBCZYC

27 CZERWIEC - 1 LIPEC

Zapraszam na warsztaty malarstwa intuicyjnego Vedic Art wg 17 zasad wedyjskich, które jak mapa nawigacyjna zaprowadzą Cię do miejsca spokoju w Twoim sercu. W tę podróż wyruszysz zupełnie samotnie prowadzony przez kolejne drzwi, otwierając się na wiedzę, którą masz w sobie od zawsze. Przechodząc przez proces 17 zasad doświadczysz poczucia wolności. Rozbudzisz swoja kreatywność i intuicję. W Vedic Art. nie można się pomylić, proces sam Cię poprowadzi. Stań w miejscu, w którym Twórca w tobie z pasją tworzy nie tylko kolorowe, przepełnione radością obrazy ale przede wszystkim twoje życie. Wraz z akceptacja tego co przychodzi, co się wydarza ,otworzysz się na przepływ. Chcesz dokonać zmian w swoim życiu, podjąć trudną decyzję, tęsknisz za spokojem, radością, pragniesz malować, męczą Cię stare nawyki i przekonania, chcesz pokochać siebie, zaufać sobie … możesz tego dokonać z Vedic Art.
 Vedic Art jest metodą pozwalającą nie tylko na kontakt z własna kreatywnością, Jest procesem twórczym, w czasie którego uwalnia się potencjał nowych pomysłów i idei, a także redukującym stres. Możesz doświadczyć: więcej radości, wewnętrznej wolności, uwolnienia blokad, doświadczenia przepływu życia, głębokiej samoakceptacji i wiele więcej.

Postęp pociągnął za sobą szybki rozwój lewej, intelektualnej półkuli mózgowej. Powstała dysharmonia, w której zapomnieliśmy o prawej półkuli mózgu zawiadującej intuicją, kreacją, twórczością, relaksem, muzyką, malarstwem, poezją i zwykłym byciem. Vedic Art prowadzi do rozwoju i uszlachetnienia człowieka poprzez synchronizację półkul mózgowych oraz ich większe wykorzystanie. To metoda przeznaczona dla wszystkich, nie tylko dla artystów czy ludzi zajmujących się sztuką zawodowo. Biznesmen, urzędnik czy sprzedawca także może być kreatywny w swojej pracy i w życiu prywatnym.

 Cena warsztatów: 1150 zł  ( w tym: 4 dni warsztatów - 670  , pobyt i posiłki- 480 zł )

Przedpłata: do 20 czerwca 2018 w wysokości 200 zł jest bezzwrotna i stanowi rezerwację miejsca

20 % znizki ód ceny warsztatów dla osób które dokonają przedpłaty do 20 czerwca!

Posiłki i pobyt w cenie! Posiłki wegetariańskie.
I i II stopień prowadzone są równolegle.

Zaczynamy kolacją w środę 27 czerwca  ogodz.17.00
Kończymy 1 lipca o godz.17.00

 Ilość miejsc ograniczona! Jest tylko 10 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń>Pokoje 1,2,3 osobowe.

 

 Informacje i zapisy: Alina tel.510291540


 UWAGA! Na warsztaty trzeba zaopatrzyć się w tzw. wyprawkę malarską: szkicownik, ołówki, suche pastele, farby akrylowe, akwarele, tempery, pędzle, płótna lub inne podkłady do malowania. ( ok 9 - 12 sztuk ) . Najlepiej jest wybrać to, co się czuje, że chce się używać. Nie polecam farb olejnych z powodu długiego czasu schnięcia. Mogą się przydać: piasek, brokaty, piórka, nici, ryż, lub inne nasionka czy liście:) Można też zabrać ubranie do pobrudzenia farbami.

 Na miejscu są sztalugi lub stoły, folia zabezpieczająca, ręczniki papierowe.
 Prowadząca: Alina Danielewicz - Nauczyciel Vedic Art Ekstrakompetencyjny
www.alinadanielewicz.com

https://www.facebook.com/events/300064147179221/

 

 O miejscu- K-Ochanej - Stoimy przed wyzwaniem opisania miejsca tak bliskiego serc naszych... Tyle słów ciśnie się na usta...
 Zapraszamy do K-ochanej, farmie położonej na obrzeżach małej wioski- Kornatki. Dom ochraniany jest przez las, sad owocowy i majestatyczne modrzewie. Ptaki żyją z nami według pór roku i przepowiadają nam zmiany pogody. Domostwo to od lat było domem (home-place), dla naszej Babci Ogaoeno Pieśni Śniegu i Dziadka Srebrnego Lisa- naszych Nauczycieli.
 Ktokolwiek by się nie pojawiał, otoczony był miłością, i w ten czy inny sposób następowało uzdrowienie- czy to przez mądrą radę, nauki Babci i Dziadka, czy to przez samą atmosferę miejsca, Matkę Ziemię, las, przestrzeń... Przybywający karmieni byli tym, czym potrzebowali najbardziej.
 Minął już prawie rok od odejścia naszej Ukochanej Nauczycielki i Wielkiej Matki, Ogaoeno Pieśni Śniegu, której serce otwierało nasze serca i pokazywało, że bezpiecznie jest czuć, kochać i żyć w radości.
 Otwieramy tę stronę na FB aby dać znać, że podążamy nadal ścieżką serca przetartą przez naszych ukochanych Nauczycieli- Babcię Ogaoeno i Dziadka Srebrnego Lisa. Tradycje i nauki Seneca z Klanu Wilka, które przekazała naszej Babci Ogaoeno Babcia Twylah Nitsch, przekazuje dalej Sonia Uwaya.
 Zapraszamy na nauki o totemach, kolorach, na odosobnienia, warsztaty lub po prostu by pobyć u nas i cieszyć serca atmosferą miejsca, poczuć Ziemię, przejść się do lasu i w spokoju i ciszy pooddychać świeżym powietrzem.
https://www.facebook.com/K-ochana-1558666100828322/

  OPIS WARSZTATÓW VEDIC ART

 

 


 

 KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH

15 czerwiec

  BIELSKO-BIAŁA

 

PODCIENIE 13

 GODZ.18.00

Zapraszam w niezwykły świat dźwięków kryształowych. Wibracje mis kryształowych, o bardzo wysokiej częstotliwości ,wpływają na organizm człowieka na poziomie komórkowym. Wnoszą światło i informację tam gdzie są one najbardziej potrzebne. W podróży przez kryształowe wibracje będzie towarzyszyć także dźwięk fletów, kamertonów anielskich, mis zen, tank druma, shruti i dzwoneczków.
 Podaruj sobie ten czas na relaks, odprężenie, radość bycia w przestrzeni serca. To podróż w wewnętrzny świat gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Świat uczuć, emocji, przeżyć, wrażeń, obrazów, wewnętrznej mocy.
 Doświadczysz działania dźwięku w pozycji leżącej, na macie. Na miejscu są koce do przykrycia.
 Płatność po koncercie, sugerowana 25-50 zł, w zależności od tego, jaką wartość będzie miał dla Ciebie koncert.

 Zgłoszenie uczestnictwa:
Alina - 510291540
Lucyna - 691954438

 MISY KRYSZTAŁOWE

 

  


 

 

ZANURZENIE W SIEBIE - CIAŁO I GŁOS

spotkanie w ruchu, ciszy, dzwięku i kolorze

 BIELSKO - BIAŁA

PODCIENIE 13

( PO ZEBRANIU GRUPY)

 Zanurzymy się w ciele w jego przestrzeni i bogactwie w poszukiwaniu dźwięku. Poprzez świadomy ruch rozluźnimy ciało bowiem puszczenie napięć w ciele pozwala na lepszy kontakt z głosem. Ruch rodzi się w ciele i oddechu. Łagodne i świadome eksplorowanie własnej wewnętrznej przestrzeni pozwala na wejście w kontakt z samym sobą. Poprzez kontakt z ciałem łączymy się z sercem.
Z miejsca własnego centrum można wejść w relacje z innymi bez oczekiwań i potrzeby bycia zauważonym. Wejście w ruchu- tańcu w relacje z sobą i innymi ułatwia wejście w relacje z tym co oferuje życie.

Ważną częścią zajęć jest ukorzenienie w ciele, które w efekcie daje poczucie lekkości i otwarcia.

Poszukamy dźwięku, który będzie dla każdego z uczestników najwłaściwszy na dany moment. Nie jest to lekcja śpiewu więc nie są potrzebne specjalne zdolności. Tutaj nie można się pomylić. Odkryjemy jak ważna jest tolerancja i wiara w siebie.

Warsztaty są dla tych, którzy chcą poeksperymentować, pobawić się własnym głosem, zrelaksować się, stworzyć coś w grupie. Wspólne śpiewanie ładuje pozytywnie, budzi radość i otwiera na nowe.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, bez przygotowania tanecznego.

Korzyści z zajęć:

- przełamanie ograniczeń, usztywnień, utartych schematów zachowań,

- odprężenie, uczucie radości, przyjemności i zadowolenia,

- wyraźny wzrost energii, witalności,

- większą elastyczność ciała i umysłu,

- lepszy kontakt z własnym wnętrzem, z ciałem i emocjami, możliwość bezpiecznego ich wyrażania,

- odreagowanie napięć, rozpuszczenie blokad energetycznych,

 Wposzukiwaniu – zanurzeniu i otwarciu pomogą nam instrumenty.

Proszę o wcześniejsze zapisy :)

Zajęcia odbędą się przy minimalnej grupie 5 osób.

Czas trwania – 3 godziny

Koszt – 50 zł

 

 

Alina Danielewicz – działająca niezależnie malarka. Wystawiała już kilkakrotnie swoje obrazy w Bielsku a w 2017 roku także w Ostrawie. Pisze teksty do obrazów i nie tylko. Nauczyciel malarstwa intuicyjnego VedicArt. Swoje działania kieruje w stronę rozwijania kreatywności, która nierozerwalnie związana jest z kobiecością i natura. Instruktor improwizacji ruchu i symboliki ciała, teatru improwizacji, kinezjolog, soulterapeutka – poprzez mandale. Związana od ponad 20 lat ze społecznością Klanu Wilka ( Cherokee). Śpiewa intuicyjnie i gra na misach kryształowych. Inspirują ją ludzie, natura, morze i kwiaty. A ona inspiruje ludzi do podążania za wewnętrzną prawdą.