Koncert relaksacyjny mis kryształowych i innych instrumentów

Zapraszam w niezwykły świat dźwięków kryształowych.

Wibracje mis kryształowych, o bardzo wysokiej częstotliwości wpływają na organizm człowieka na poziomie komórkowym. Wnoszą światło i informację tam gdzie są one najbardziej potrzebne.

W podróży przez kryształowe wibracje będzie towarzyszyć także dźwięk fletów, kamertonów anielskich, mis zen, tank druma, shruti i dzwoneczków.

Podaruj sobie ten czas na relaks, odprężenie, radość bycia w przestrzeni serca. To podróż w wewnętrzny świat, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Świat uczuć, emocji, przeżyć, wrażeń, obrazów, wewnętrznej mocy. Doświadczysz działania dźwięku w pozycji leżącej.

Koncert trwa pełną godzinę ( 60 minut)

Czas całego spotkania to ok.90 min.

Koszt: 40 zł od osoby ( minimum 150 zł)   Bielsko-Biała

W przypadku koncertu w innym mieście cena może wzrosnąć.

 

Struktura mis kryształowych sprawia, iż dźwięk jest bardziej intensywny i przestrzenny  wnika mocniej w nasze ciało, uzdrowienie zachodzi na poziomie komórkowym, na poziomie naszego DNA.

Ludzkie ciało posiada również strukturę kryształową, zatem wibracje w odpowiedni sposób rezonują z naszym organizmem. Każda misa kryształowa zrobiona jest z 99.99% czystego kwarcu. Krystaliczne tony wprawiają w drganie nasz organizm, który ma naturalne  podobieństwo do kwarcu. Nasze ciało zbudowane jest z milionów kryształów. Calcium phosphate zwane inaczej „Apatite cristals” jest to substancja zgranulowanego minerału calcium. Nawet na molekularnym poziomie, nasze komórki zawierają krzemionkę, która stanowi przeciwwagę dla naszych elektromagnetycznych energii i mają taką samą formułę, jak naturalny kryształ kwarcu. Elektromagnetyczne pole istnieje we wszystkich organizmach żywych. Czysty kwarc integruje równowagę w naszym własnym polu energetycznym.

Wszystkie kryształy mają swoją wibrację. Kiedy słuchamy  dźwięków nasze ludzkie kryształy harmonizują się. Te wibracje posiadają bardzo silne działanie, szczególnie na kręgosłup i czaszkę. Wnikają głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, w układ krwionośny, docierają do każdej komórki ciała. Działają na metabolizm i harmonizują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe. Umożliwiają połączenie z wyższymi wymiarami, aktywizują szyszynkę. Jednostki chorobowe oraz blokady są rozbijane dźwiękiem. W ciele ludzkim nie zakłócone kryształy są w regularnych geometrycznych formach, jak dobrze uformowane kryształki śniegu. Kryształy chore są uszkodzone, dźwięk przywraca naturalną strukturę kryształową naszych komórek.

 

WARSZTATY